Termin: 21-26 sierpnia 2026
Szanowni Państwo, co roku setki wiernych z archidiecezji łódzkiej udaje się na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. W czasie kilkudniowej drogi ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo pątników.
Dlatego w imieniu sztabu organizacyjnego PPŁ, chciałbym serdecznie zaprosić do współpracy, włączając się do służby medycznej pielgrzymki. Około 2000 osób wychodzi 21 sierpnia z kościoła MB Zwycięskiej w Łodzi, natomiast na Jasną Górę docieramy 24 sierpnia po południu.
Bardzo dużą rolę odgrywa służba medyczna: dba o zdrowie pątników oraz służy niezbędną pomocą, jest to również niepowtarzalne doświadczenie duchowe i integracyjne.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby pozytywnie odpowiedzieć na zaproszenie, to zapraszamy do kontaktu:
797 361 511 - ks. Witold Łącki
witek.lacki@gmail.com